Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz F_Zolee #10543 üzenetére

    fura dolog,mert esetleges lehet egyébként az előfordulás is...én is NOD32-t használok,legfrissebb 4.074.0,de semmi ilyesmim nem volt sem a frissités előtt,sem utána,de azért a biztonság kedvéért megcsináltam a kivételt...egyébként örülhetek,mert azért 95%-ban sikerült visszanyernem 4850-nel a játéksebességben,a 10.3b driverrel is,és kilátni végre a plexiken,ez végülis plusz,a hitbox mod pedig segitett a közelharcoknál sokat,tegnap is sikerült pl.egész squadot is lelőni SZEMBŐL m60-nal úgy,hogy mozogtak is,de alapvetően javult az oldalra mozgó ellenfelek elleni hatékonyság.
    tudom persze,hogy nem ez a legjobb erdmény még,de örülni kell,hogy ez is van,kedvencek nem megy,a veteranomat nem tudom,miért,de visszafokozta 2-re(van 1942-m,bc2-m,heroes-om,2142-m,teljesen eredetik...ok,a bf2 az demóként volt),de legalább az előzmények-ben jól jelenik meg a 4 szeró,onnan tudok csatlakozni,stb.

    más:mennyire számit legális dolognak a helivel való,egyébként elérhetetlen helyre való felmenetel,és ott kempelés?

    erről a hegyről simán rálátni a map első 2 helyszinére,eléggé unfair,mert marhára nehezen kiszedhetőek innen a sniperek,ráadásul rámortarozni is irtó nehéz lentről,max a szélére lehet rácélozni,de onnan akadálytalanul lehet lőni,gl,gusztizni mindkét helyszint...nem tudom,hogy ez most akkor bugolásnak számit,vagy cseles húzás?sok helyre lehet igy helivel eljutni...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák