Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    De szeretem a kiszámítható játékosokat! PV-n támadtunk és ölég erős volt a védelem, én tankoztam (sajnos sokszor egyedül, nemtom, büdös vagyok-é :D) és egy srác mindig odakommandózott és elkezdte lebontani rólam a járművet. Kipattantam, hogy lekéseljem, erre bevágódott a tankba. Mivel nem ez volt az első lopott tankjuk ebben a menetben, úgy gondoltam, a srác bevált taktikája ez. No, akkor elő a Recon-nal, C4 a saját tankra, majd öt perc múlva elő is állt megint ez a szitu, de finoman befűtöttem neki a friss tankocskáját. Nemtom, nekem ez a nap pillanata volt, pedig volt ma már bamba assault squad háttal, akik könyörögtek a késelésért, vagy szokásos recon kardélre hányás (nemtom, mi bajotok a késsel, én elsőre ölök vele, ha nem össze-vissza rohangálva hadonászok), de ez az engineer nagyon jó volt... aztán nem is lopott több tankot abban a menetben :DDD

    Szerk: ja, nálam akadozik belépésnél, antivirus-buzerával is. És nem, nem akarok megint drivert vadászni, a hócipőm tele ezzel az "ilyen drivert ehhez a játékhoz, olyat meg ahhoz" dolgokkal, tegnap már komolyan azon filóztam ,hogy veszek egy konzolt, ott nincs ennyi szívás ( "csak" az irányítás :DD )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák