Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz lofagi #8085 üzenetére

    Google értékelés is simán mutatja hogy ez nem a BF játékosoknak készült. (mondjuk azt se tudom kinek szánták bár sejtéseim azok vannak) ;]
    Az összes rész ~90+%-os tetszést aratott eddig, az 5 már csak 71% , a világmegváltó BF2042 37% :DDD
    Ha már sokaknak a steam, reddit és egyéb forumok "értékelése" sem valid. Sőt azokra is csak az az 5 ember jár fel fröcsögni mindig ..... :D

    [Dolgok amik kimaradtak a 2042-ben az előző részekhez képest]
    Ez csak a jéghegy csúcsa , lehetne szép kis listát írni még hozzá csak akkor nem 4 és fél perces lenne a video.

    Megértem azt a pár embert akik kivannak az élettől hogy itt a ph-n (és mindehol máshol is)
    csak a fröcsögés és sírás meg miatököm megy. De hát valljuk be, van alapja.
    Arról nem is beszélve hogy még a javítások is gamebreaking bugot hoznak szval a flame vonat nem áll meg ...
    (Csak ma délelőtt Rushon minden 2. körben nyavalyogtak az irányitás miatt a chat-en)

    Sajnos a fizetett teszteken kívűl nem sok helyen (sehol sem) olvasni arról a pozitívumról amit a 2042 le tett az asztalra.
    Itt is szinte elveszek a sok méretes hsz -ben ahol szépen taglalják eme remekmű pozitív adottságait, amitől a BF2042 az ami és kitűnik a többi közül.
    De eddig ilyeneket láttam csak :
    - ha már megvettem akkor játszok vele mert azért drága volt
    - benne van xxx órám és elvagyok vele (mintha másnak nem lenne..)
    - nekem tetszik és hasonlókban ki is merül a dolog.
    a kedvencem :
    - van benne potenciál :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák