Új hozzászólás Aktív témák

  • walakyb

    aktív tag

    válasz Fizsó #9361 üzenetére

    Gondolom az a megbizhato dealer szamlat nem adott, valos bolt nincs mogotte. Ha gond lesz (szivbol kivanom, hogy sose legyen), egyedul a szava az, amiben bizhatsz, az pedig hatosagilag behajthatatlan.
    Ami pedig azt a valamit illeti, amit csomagbiztositasnak hivtal. Az minden, csak nem biztositas. A nemzetkozi egyezmeny, aminek Kina is tagja, eleg konkretan fogalmaz, az elado kotelessege eljuttatni az arut a vevohoz, ha nem sikerul, az az o sara. Persze, most fel lehet hozni egyreszt a szabalyzatot, masreszrol pedig hogy ez egy rizikos afamentes szallitas. A szabalyzatuk SOHA nem biralja felul a torvenyeket, nemzetkozi szabalyozasokat. Es ezt igazolja a PP hozzaallasa is... Ami pedig az afamentes szallitast illeti. Van egy nagyon jol bevalt NL Postos szallitas. Pont 4 hettel az enyem utan rendeltem a fiamnak egy telefont szinten eu priorityvel, NL posttal jott. Mint mar irtam, 4 hettel kesobb rendeltem, es holnap lesz 1 hete, hogy megjott... A masik meg, ha valaki azt gondolja, hogy nekunk tesznek szivesseget, hogy lehetove teszik az afamentesseget, az baromi nagyot teved. Persze, mi is hasznot huzunk belole, de kerdezem en, ki venne telefont, rollert, dront, stb, ha mindenkeppen afat es kezelesi koltseget kene fizetni? Es itt ne csak kis hazankra gondoljatok, hanem az egesz EU-ra. Szerintem nagyon komoly beveteltol esnenek el, ha nem tennek lehetove. Szoval minden egyes filler, ami ebbol befolyik semmi mas, mint extraprofit...
    Es a legszebb, hogy az igerettel ellentetben ugyanugy szarakodnak akkor is, ha kifizettek...

Új hozzászólás Aktív témák