Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vazol

    tag

    Hello Mindenki!
    Nekem egy Tilborg 20.43M ketyerém van, egy előtelepített, bár szerintem kissé butított I-go full EU-val, amit sikerült is frissítenem a Naviextrason, bár nem ezzel van problémám, hanem az eléggé korlátozott akkuidővel. Nem találok ITTHON korrekt, AA elemekkel működő külső áramforrást, a megfizethető kategóriában pl. [link] valami ilyesmire gondoltam. Néztem még az FSP Rabbit-ot 1700-as Lithium akkuval 2200-ért, de azt sem tudom feltölteni a pusztában, az elemek könyebben pótolhatók. A másik kérdés, hogy a RUSSA vajon elindítható lenne-e valahogy rajta, mikroSD-ről. Sajnos elég LÁMA vagyok az ilyen dolgokban, ez az első navim és nagyon nem merem még babrálni a masinát, mert egy hét múlva éles bevetése lesz a nyaraláson!
    Segítséget, infokat előre is köszönöm!

    Ha nem vagy biztos benne, kérdezz és még bizonytalanabb leszel!

  • vazol

    tag

    Egy kis segítség kellene! Tilborg GP 20.43M navim van, gyári NavNGo soft fut rajta. Russa-t szeretnék indítani mem kártyáról, de nem jön össze. A készülék menüjében lehetőség van az elérési út megadására, de hiába írom át, indításkor az "adja meg az elérési utat" üzenetet kapom.Nem vagyok otthon a WinCE5-ben(sem), és azt sem tudom, hol kellene valamit még átírni! Please Help Me! :R

    Ha nem vagy biztos benne, kérdezz és még bizonytalanabb leszel!

  • vazol

    tag

    Hello Mindenki!
    #1670-re nincs ötlet?
    Még annyi, hogy a Russat a belső memről indítva is ugyan ezt az üzenetet kapom (állítsa be az elérési utat). Nem tudom a masinával van-e gond, vagy a blog.sancho-tol letöltött progi a ludas. Tud Valaki esetleg egy telepíthető-kipróbálható demo programot, amit teszt gyanánt feltehetnék, mert én nem találtam, vagy rosszul használom a "guglit"?! :R

    Ha nem vagy biztos benne, kérdezz és még bizonytalanabb leszel!

  • vazol

    tag

    Továbbra sem boldogulok a Tilborg GP 20.43M navimon a Russa-val, sem az SD.ről, sem a belső memóriáról nem bírom elindítani. A navi menüje lehetőséget ad az elérési út megadására, de hiába adom meg a Russa helyét, program indításkor az "Adja meg az elérési utat" üzenet fogad! :W Nem merek nagyon belemászni a WINCE lelkébe, mert nem értek hozzá és még másfél év garancia van a kütyün, de bosszant a dolog! :W
    Van Valakinek esetleg tippje a probléma megoldásához, ill. nem tudna kölcsönözni Valaki szigorúan egy próba erejéig egy kártyáról tutira induló navi programot (Fehérvári vagyok)? Mert ha az sem indul el, garba javíttatom a készüléket. Ha már egyszer lehetőséget adtak a menüben külső program indítására, akkor ha az mégse megy, az garanciális hiba!
    Egyébként remélem jól tudom, hogy a Russa használata nem warez? Több helyen is megtaláltam ezt a progit, egy PNA és egy WinCE verziót próbáltam ami úgytudom ua. az ugyan onnan letöltött Windows verzió szépen fut otthon XP alatt.
    Please Help Me ! :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem vagy biztos benne, kérdezz és még bizonytalanabb leszel!

Új hozzászólás Aktív témák