Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz csabyka666 #8012 üzenetére

    ...addig már eljutottam, hogy a WinCE-t kellene újrarakni. Találtam is - elvileg - hozzá való (4 fájlos) ROM-ot, de egyelőre nem látok leírást, ami alapján meg lehetne csinálni. Valakinek valami megoldása erre?

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

  • wihar123

    aktív tag

    válasz csabyka666 #8012 üzenetére

    Sziasztok!
    Szomorú, hogy miután megtörtént a baj, akkor kap az ember a fejéhez. Ebben csak az a sajnos, hogy nem vagy egyedül. Sokszor leírták már, hogy előbb kérdezzen a bütykölni szándékozó és csak utána álljon neki.

    A lényeg, a gyári cuccot, csak hivatalosan lehet frissíteni!! Mivel ezt a védett gyári cuccot manipuláltad, és olyan fájlokhoz nyúltál, amelyek része a rendszernek, ezért nem tud betöltődni. A legbiztosabb javítási, frissítési mód, ha elviszed a szervizbe.

    Ha a készülék tud kommunikálni a PC-vel és a bütykölő tudja a dolgát, akkor ki tudja javítani a hibát. Ugyan ez vonatkozik a Firmware frissítésre, vagy ROM futtatásra, mindkét esetben, olyan kártya kell, amely kompatibilis a készülékkel. A ROM fájljai pedig, minden esetben a kártya gyökerébe kerülnek és bekapcsolás után, esetenként RESET indítással elindul a frissítés.

    Ha a készülék pontos típusát alapul véve keresel hozzá a ROM-ot, akkor nagyobb az esély a gyógyításra.
    A készülék típusát a hátlapon lévő icike-picike téglalap alakú matrica tartalmazza, pl. így *490 és még egy csomó(9db.) szám. Az első 4 karakter (a csillaggal együtt) jelzi, mint jelen esetben, hogy a készülék Navon 490 plus.

    "Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

Új hozzászólás Aktív témák