Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    @ (#7548) LámaZ: Passz, nem én tettem fel az Igo-t a készülékre. Az ilyen térképfrissítős történet korábban mindig fájlcserével zajlott.

    (#7549) wihar123: Értem, amit írsz, csak az a bibi, hogy ezt a térképet korábban már ráraktam egy navira, és ott ment.

    @ (#7550) PLaci58: Ja de ha ilyentől megmekkenhet, akkor miért lehet rádugni gépre egyáltalán? Mindegy, ennél azért stabilabbnak gondolnék egy ilyen pocket PC-t.

    ###

    Ahogy írtam is, valami nem volt rendben már akkor sem, amikor hozzám került a készülék, mert csak készenlétbe tudtam tenni, kikapcsolni nem lehetett, valamint nem talált műholdat se, pedig lementem az udvarra, 10 percet álltam a napon, és semmi...
    Na ez után jött a save törlése, meg a térképfrissítés, és akkor elment az érintő, aztán visszajött, aztán most is ez van, néha jó, néha nem, de műhold most sincs.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák