Új hozzászólás Aktív témák

  • katona.t

    tag

    válasz GabenBFG #472 üzenetére

    Helló

    Én is ezt próbálgattam. Nekem egy régi notim van erre a célra (400mhz 128ram XP-vel) teljesen jól megy az igo8 for pc. Annyi, hogy 1024*768-as felbontás kell neki induláskor. (bár maga az ablak pont 800*600 méretű, de ennél a felbontásnál nem indul ezért indulás után szoktam a felbontást vissza állítani és így ful screen-ben megy :DD )
    USB-s bluetooth-t, és autós töltőt a notihoz ne felejts el venni, ugyanis muszáj leszel 100%-on járatni a fényerőt különben nem látsz semmit! :)

    Tapasztalat: a kb 2X 200 km-es út során ismeretlen terepen. Borzasztóan melegszik, végig féltettem a hdd-t (a kátyuknál), érintőkijelző nélkül tapipaddal nehézkes a kezelés. Bill parancsokat nem találtam a pc-s verzióban sajna. Hiába volt mobil-internet, nem volt képes többlet infókat leszedni a netről (forgalom, időjárás stb.).
    Automatikusan nem tervezi újra az útvonalat, ha letérsz (rá kell kattintani 1 gombra).
    Nem sikerült arra sem rábírnom, hogy a poi-kat rendesen mutogassa.

    Am. szépen navigált út közben, a gps csatlakoztatásával nincs különösebb macera (bállítások --> gps --> com port...)bár ezt minden indításkor el kellett játszani + bluesoleil-el minden egyes alkalommal párosítani...
    Valami solar gps-t használtam (noname és napelem van rajta) szépen együtt működtek.
    A kijelző napsütésben is látható, és a hangerő is változik a sebességgel arányosan (külön beállítást igényel).
    Összességében szerintem kicsit nehézkes, de szokható. A kisebb noti előny! A TomTom szerintem jobban használhatóbb navi program...

Új hozzászólás Aktív témák