Új hozzászólás Aktív témák

  • M62-501

    csendes tag

    válasz PLaci58 #4348 üzenetére

    :) Oké, Placi, köszönöm, nem szándékosan és biztos nem is akart volna Draff félrevezetni.;) Meg annyi időt már voltam itt, hogy kiderült, az fbl ami nekem a legfontosabb, ez tartalmazza az újonnan épült utakat, utcákat, utcaneveket, ez az alaptérkép úgymond, a 3dc a 3dl és a dem meg a többi a körítés, amik persze nem feltétlenül jelentéktelenek.;) Viszont azt senki nem közölte, hogy .fbl-ből is az nng kell az igo8-hoz, erre tegnap, a többféle fbl-feltelepítés után kellett magamtól rájönnöm.:) Ugyanis NQ meg TM meg egyéb, térképtípus is van egyik másik fbl nevében amiket az igo nem csíp.:D Szóval látjátok, fejlődök. :D Persze fényévekre van még mindig a tudásom a nagyrabecsült, tisztel Placiétól, Gipsztigrisétől, Draffétól LámaZ-étől és még sorolhatnám...elnézést akit név szerint nem említettem és segített...jelezze, beleírom a listába.;) :DD
    Apropó, link...ezt az egyet nem vágom, hogy konkrétan micsoda, ez pedig a histspeed\*.hsp : Intelligens útvonaladatok. Ez pl az adott útszakaszon megjelenő pl. sebességhatárok, a besorolósávok stb.-ket takarja ha jól sejtem. A tmc-mappát magamnak kell létrehoznom vagy ha egy tmc-antennát csatlakoztatok a készülékhez, automatikusan létrehozza?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák