Új hozzászólás Aktív témák

  • M62-501

    csendes tag

    válasz PLaci58 #3997 üzenetére

    :D Na ittvagyok, a tegnapot kihagytam. Nem vagy rakéta? :D Affenesegondolta... :D Nem, nincs lezárva, írásvédetté téve a kari...de gyanítom a hiba okát... :(

    Bucy köszönjük a pontosítást, igyekszünk (én legalábbis) betartani a sebességhatárokat is és nemcsak a saját életem miatt. Az már viszont nem örvendetes, hogy 50-nél 68 km/h-ig büntetlenül léphetik át a notóriusok a sebességet...soknak találom a közig.bírság díjszabási tételében az adott sebesség + 15 km/h-t! :((

    Draff, hüleségeket ne beszélj már, emelkedőn fölfele nyilván nem motorfékkel megyünk, nem is arra, hanem bizonyos forgalmi szituációkra értettem s mintha oda is írtam volna a mondókámba. :) Igen, köztudott, hogy siettetik a km-órákat, én is ezt próbáltam elmagyarázni, hogy ezért nem lep meg, inkább az lep meg amelyik hajszálpontos. Értjük? :D

    "- nem is veszem annak s valójában teljes mértékben még igazad is van! Az itt inkább a szőrszálhasogatás, hogy ilyen helyen bohóckodnak ezek a szemetek. Persze - mondhatja rá mindegyik - a KRESZ mindenkire éjjel-nappal vonatkozik ... és kötelező." <--- Úgy ahogy írtad... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák