Új hozzászólás Aktív témák

  • M62-501

    csendes tag

    válasz PLaci58 #3854 üzenetére

    Naaa, Laci te, hallod-e? :D Az első amit te annyira kifejtzettél, részletes technikai adatokkal, na az NEM NAVI- NV-608 és igen, eltaláltad, nekem a második képen látható van. :D Laci, nem figyeltél eléggé...én azt tudtam eddig is, hogy van benne TMC-vevő, illetve antennacsatlakozó van a hátulján de te állítottad, hogy nincs. :) Az adatlapról, a műszaki adatairól pedig annyit: általában az tényleg csak papíron az amit leírnak bár azért igazságalapja kell, hogy legyen mert ha nem fut rajta a papíron a rendszerkövetelményeivel megfelelő navigációs szoftver, azért a gyártót csúnyán beperelhetik. :) Az SDHC kártyát én nem említettem, maximum SD-t. :) És nem gagyiztam le a készülékemet, hanem csak azt kérdeztem, hogy mekkora tolható bele a papíron maximum 4 gigabyte-osat elfogadó készülékembe? :) De ha itt tartunk, a TMC-jel/felirat piros vonallal áthúzva megjelenik az IGO 8-omban de gondolom mivel antenna nincs bedugva ezért nem aktív és ezért pirossal áthúzott. Az antennacsatiba gondolom csak antennát kell dugni és nem mint az USB-seknél, külső TMC-vevő vagy dekódoló kis búb van rajta. Antenna nékül nem hiszem, hogy tudnia kellene a TMC-jeleket, különben hangolni tudtam volna azt a TMC menüjében. Meg az antennacsatlakozó sem hinném, hogy véletlenül van a készüléken ha látná a TMC-jeleket antenna nélkül. :) Vagy mittudomén...azért vagyok kezdő, újonc és ezért kérdezek itt tőletek nektek egyszerűnek tűnő dolgokat, hogy tanuljak a GPS-tantárgyból. :DD Még egy kérdés...ha a CE 5.0-t erősíteni cserélni akarom, hogyan vakarhatom le róla? USB-kábelén keresztül ugye? És utána csak fel kell rá másolnom a 6.0-t? core változat nemköll, az én kütyüm mindent tudjon, ne csak felületesen, mindenből egy picit! :D

Új hozzászólás Aktív témák