Új hozzászólás Aktív témák

  • M62-501

    csendes tag

    Hali emberek. :) Gipsztigris, jó volt a villamosjegyes poén. :D Ha étkezési jegyet/utalványt tolnál be neki megfőzne az asszony helyett is? :DD Mert akkor hurrá férfitársaim. :D LámaZ megnéztem a könyvében, Microfos Winfos CE 5.0 van rajta tehát a 8 Gbyte-os kártyát el kell vinnie...méghacsak 4 Gbyte-ig lehet is bővíteni a könyve szerint. Atlas III 372 MHz-es proci, 64 Mbyte SDRAM és 64 MbyteFlash ROM-ja van. Elnézést akit nem érdekelt. :) Ja, kérdezném...van neki egy külsőantenna csatlakozója...azzal erősebb vételi lehetőség lenne vagy mire jó?
    Visszatérve a memóriabővítésre: nekem még van Nokedli 6230i telóm, arra azt mondták, 512 Mbyte-osnál nagyobbat nem bír el. Az 1 Gbyte-osat is úgy viszi mint foxi a lábtörlőt. :D Valaki írta az 1500 Ft-os feltöltést...igen, én is annyival töltögetek, még néhány lottózóban is van ez a címlet de a T-Mobile honlapján lehet online feltöltésben is 1500-ast kérni.;) Telenornál meg még van 990 Ft-os feltöltés, igaz, az egy benzinkúton. A Vodánál (hogy nekik is írjak valamit) sajna 2000 Ft-os a legkisebb töltési címlet, akár a honlapjukon, akár benzinkutakon néztem.

Új hozzászólás Aktív témák