Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • falaci2002

    tag

    Üdv!

    Nem tudom, jó helyen járok-e, de lenne egy kérdésem a BIOSHOCK-kal kapcsolatban?
    Miért nem indul el a gépemen?
    Bővebben:1, P4 3GHZ, FX 5700, 1 GB ram. Elindul, de természetesen szinte azonnal meg is áll, de elindul.
    2, ABIT alaplap, INTEL DUAL 1,8, 1 GB ram, X1250 integrált kártya (250 MB). "Konfiguráció helytelen" üzenet a parancsikonra való kattintás után.
    3, Az előbbi konfig megemelve 2 GB ram-ra és betéve egy 7900 GS kártya. Minden változatlan.
    Természetesen minden friss driver telepítve, visual C++ fenn a gépen. A kis gépnél semmi nem kellett, csak a directx9-et kellett frissíteni.

    Segítsetek, ha tudtok! Mi lehet a "Helytelen konfiguráció" hibaüzenet oka?

    Előre is köszönöm!

    UI: "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az újratelepítés megoldhatja a problémát." Egész pontosan ezt írja ki. és még az exe. fájl elérési útvonalát.

  • falaci2002

    tag

    válasz mazda626 #990 üzenetére

    Üdv!

    Köszönöm a válaszokat!

    Az FX5700 nem tudja, de mégis elindul. A bevezető pár kép lejön, aztán megáll. Ezt értem és tudtam is, hogy nem fog vele menni, de egyébként reagál és tudom, hogy itt rajta múlik a dolog.
    A másik konfignál viszont semmi bíztató jel. Tehát szinte még rá sem kattintok a parancsikonra, máris dobja az üzenetet.
    A tesztet is elvégeztem még tegnap, és aszerint is kéne mennie.
    Most már én is az XP-re gyanítok, mert mások írták valahol, hogy újratelepítés után nem indult a játék, holott előtte simán ment. Pedig friss telepítés, kb 1 hónapos, és most sikerült pár dologgal frissítenem a netről, de semmi.
    A kis gépen meg nem is tudom mikor telepítettem a rendszert oszt mégis megy.
    Próbáltam az xp lemezzel felüliratni, de már a telepítés első részénél, a fájlok másolásánál, a következő fájlt hiányolja: C:$WIN_NT$.~BT. Ide szeretné másolni a fájlokat, de nem találja.
    Van erre valami megoldás, vagy csak újra telepítéssel tudom megoldani?
    Ráadásul mindkét gépen bennhagyta a választóképernyőt. Indítok vagy telepítek? Ki tudom ezt szedni valahogy? Nagyon gondolkodom a telepítésen, de nem tudom megéri-e?
    Van gondom nem mondom!

  • falaci2002

    tag

    Sziasztok!

    Hát megtörtént! Elindult a Bioshock.
    A szomszéd topicba kaptam meg a megfelelő választ végül is, ami végig itt volt a szemem előtt.
    VISUAL C ++ SP 1!!!
    Nem sima VISUAL C++, hanem SP 1!
    (Csak azt nem tudom, a régi gépem honnan vette?)
    A simával próbáltam, de a másikat csak most volt időm letölteni és kipróbálni, és HALLELUJA!
    Azt hiszem ötödik napja vagyok rajta. Most megyek aludni.

    Mindenkinek köszi a hozzászólást, és hogy nem hagytatok magamra a bajban!

    :C :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák