Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz sptkyle #9774 üzenetére

    amikor visszanyúlnak ---> vagy: még előrébb valami összebarkácsolt fegyverekkel való utópisztikus világba :U

    Amúgy én szívesen látnék második vh-s játékot mai grafikával, jól kidolgozott single player kampánnyal. Nem azért mert visszasírom a régi szép időket (mert nem régen játszottam ezekkel a játékokkal - sokáig nem volt gépem :D ), hanem mert érdekesnek tartom a témát- és habár már rengeteg játék készült 2vh-ról mégis úgy érzem, hogy van még ebben potenciál.

    Megjegyzem, hogy jelenleg 400 órám van a Heroes and Generals nevű stratégiai-fps lövöldében amivel majdnem minden nap játszok :) - de azért én valami single player játékra gondolok mostanság

    Üdv. Johnny

  • Brian_GT

    őstag

    válasz sptkyle #9774 üzenetére

    Jajaja persze, nyilván sokan azt hiszik ez valami hobbi dolog, mikor dollár milliók forognak egy játékfejlesztő cégnél. Igen, valahol volt varázsa annak, mikor azért nem játszottál egy játékkal, mert képtelenség volt rájönni, mit kell csinálni :) Max. következő újságmellékletben sikerült egy végigjátszást találni :) Mi testvéremmel ha már Tomb Raider...az Angel of Darkness volt ilyen... tudott az szép dolgokat alkotni nehézség terén. Nah meg a Fifth Element. Ami nah akkor az olyan filmátirat volt, hogy hihetetlen. Pislognának ma akik filmből csinálnak játékot. Olyan bitang nehéz volt!!!

    Amúgy nekem sem kenyerem visszasírni a totál régi időket, mert mint dolgozó ember, nekem sincs már 500 órám arra, hogy kitaláljak dolgokat mi merre...csak valahol jó lenne egy arany középút, hogy kicsit rám, mint fogyasztó legyen az bízva, hogy mennyire akarom szívatni a nehézséggel :)

    Daa-raa: Az azért kicsit más tészta. Nem történetileg ragadja meg a II. VH eseményeit, csak egy harcászati elemet emel ki és épít köré egy játékot. Nyilván én is aktívan játszom és nem rossz...csak más téma.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák