Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz #81999360 #9480 üzenetére

    Én anno a PS3-at 2 év után vettem meg és most 1 évre rá a PS4 megjelenése után vagyok ott, hogy már itt az ideje a váltásnak. Igazából ha tavaly vettem volna PS4-et akkor is több, mint 5-6 évig használtam. Konzolokkal bőven tudsz 5 évet tervezni, amit nyilván te is tudsz, hogy a konzolok grafikai tudása és egyéb egy pc-vel hasonlítva olyan 2 max 3 évig állják meg a helyüket...onnantól elkezdődik már az, hogy érezhetően jobbak lesznek ismét pc-n az azonos címek, mert már koros lesz benne a hardver. De hát valamit valamiért...akkor is 3 évig játszottál és nem kellett fejlesztened, mint pc-nél. De ez megint egy más téma, ebbe ne menjünk bele csak ha akarsz :D

    Szóval az, hogy te most veszel...ne viccelj...még nekem sincs jelenlegi generációm :)

    Predator: Assetto egy szimulátor...oda semmi értelme a gamepad-nak, nem arra találták ki. A Project Cars, az egy arany középút... szépen lehet vezetni gamepad-al is a kocsikat, de nem lesz szimulátoros jellegű, hogy minden kanyar kínszenvedés legyen....nyilván kikapcsolt segítségekkel, azért még ha nem is szimulátor, jól jön a kormány...teszteltem-próbáltam...tudom :) Project C. jó választás xbox konti mellé.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák