Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Üdv. Egy különös problémát illetően kérném a segítségeteket. Szoktunk Hamachival Vietcong 1/2-vel (nem mai darab, de szeretjük) játszani wifin keresztül. Egyikőnk pedig interneten keresztül is játszik olykor. Most viszont nagy meglepetésre azt tapasztaltuk, hogy a játékban a Join Game-re kattintva kifagy a játék, leáll a működése, szokásos ablak a windowsban. A Host Game-el nincs gond, szervert tudok csinálni. A furcsa az, hogy mind a két gépen (laptopok) ugyanez volt. Szoftveresen hasonlók, mindkettőt én telepítettem fel. Win7, Microsoft Security Essential+az egyiken win tűzfal, az enyémen Comodo. Egyszer csak, nem tudom mi történt, de be tudtunk lépni a Join Game-be is. Viszont az internet lista tök üres. Nem jelennek meg a szerverek. És ez a Vietcong 1 és 2-ben is így van. Van esetleg ötlete valakinek, mi a túró lehet? Mondjuk a Join Game eleve lassú, rákattintás után várni kell azért jócskán. Korábban nem volt így. És az internetes szerverek is megjelentek. Ahol játszunk, itt elég lassú sajna a net, vmi mikrohullámos 1-2 megás csoda. Elég sokszor használhatatlan, elmegy a net. Lehet köze ennek a dologhoz? Bár a játék leállásnak nyilván nem, az vmi szoftveres. Az a furcsa, hogy mind a két gép ugyanazt produkálja. Esetleg valami Win frissítés elbarmolhatta? SZóval mentő ötleteket kérnék!

Új hozzászólás Aktív témák