Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Brian_GT #4831 üzenetére

    Hát sajna teljesen meg vagyok akadva itt...
    Gondoltam arra is, hogy lehet meg van sérülve az a videó fájl, de többszöri újratelepítés sem oldotta meg a dolgot. Próbáltam már az alap verziót futtatni a játékból ( patch nélkül ), de az sem segített. Mindig pont ott akad meg, nem változik a helye. Mint amikor egy karcos CD-ről hallgatsz zenét, ami a karcos részhez érve lejátszás közben, "ugrik" egyet... :)

    A VGA-t teszteltem Furmark-kal ott nem jelzett hibát. A gép egyéb részeit szintén.. Szóval én egyelőre szoftveres bajra gondolnék, de nem tudom mi lehet az okozója.
    Esetleg régebbi videó diver kéne, csak nem tudom melyiket tegyem fel.

    Egyetlen más játékban sincs semmi gond, pedig szinte mindennel játszok amiben mászkálni, lőni vagy autózni kell a MOHAA-tól kezdve napjaink legújabb játékaiig, de ez most megfogott...

    Már azon gondolkozok, hogy leszedek vhonnan egy Dragon Age-t mérgemben, hátha az én példányom lett rossz ( bár nem tom mitől ). ;]

    Sajna más ismerősömnél nem tudom kipróbáltatni a játékot, mert nekik gyengébb gépük van ( nem mintha az enyém olyan erős lenne így majd' 3 évesen már... ), amin lehet nem is menne.
    Így sajnos nekem kéne valahogy ezt megoldani.
    Kár érte, pedig olyan jó kis játék lenne főleg, hogy a PC-sek amúgy sincsenek elárasztva valamire való RPG-vel.

    A 2. részét is szeretném már kipróbálni ennek a játéknak, de amíg a magyarítás nem lesz kész hozzá, várnom kell, mert annyira azért nem jó az angolom, hogy így is eligazodjak benne... :(

Új hozzászólás Aktív témák