Új hozzászólás Aktív témák

  • faranus

    aktív tag

    sziasztok

    az lenne a kérdésem hogy feldobtam ma a battle for middle earth 2 játékot és a the witch king nevezetü kiegészítöt. pár éve játszottam vele ugyan azon a gépen ami az adatlapomon le van írva. Win7 meg minden egy kicsit várni kellet pár percet az inditásnál hogy eggyáltalán valami történnyen de után ment minden gond nélkül. Most ahogy felraktam akartam volna indítani és a win7 leállitotta a programot hibaüzenet tuggyátok a szokásos. Próbáltam rendszergazdaként az összes kompatibilis üzemódot kipróbáltam de semmi ugyan az. Néha csak megjelenik az ikor kijön a felirat mintha indulna a játék de utána semmi azt írja a feladatkezelő hogy a nem válaszol a program. próbáltam leszedni magyarítást elösször az se akart menni de azt is rendszergazdaként inditottam és ment fel is raktam viszont ez sak anyit változtatott a játékon hogy magyarúl írja az inditásnál. az alap játékkal is ugyanez a gond annyi különbséggel hogy ott csak olyan mindha töltene de semmi nem történin 1 órát adtam neki de ugyanúgy ált. Szerintetek mi lehet a gond és ha tudtok választ az nagyon jó lenne. Tisztelettel faranus

    tisztelettel faranus :R

Új hozzászólás Aktív témák