Új hozzászólás Aktív témák

  • #40835072

    törölt tag

    tudja valaki hogy a witcherhez a Tages Sa programot honnan tudo megszerenni WINDOWS 7re!

    Kösz HaaS a tequilás ötletet de nem tudom mondani valaki valami használhatóbbat ezekre a problémákra?:

    Helo!
    Több problémám van!
    1: Megvettem a Call Of Duty : Modern Warfare 2 -t és elkeztem telepíteni és a 2. Dvd-t nem olvasta be (STEAM)
    2. Megvettem a F.E.A.R 2 t és ugyan ez a hiba (STEAM) a Stemaos játékaimnak a 2. dvd it nem olvassák be az olvasóim (PLextor 820SA, Plextor 760A)
    3: Megvettem a "THE WITCHER" elős kiadást és feltelepítettem de egy "Tages Sa" nevű program miatt nem indul akárhányszor újratelepítem!
    4: Megvettem a "Gears of War" t és feltelepítettem a gépemre! "kiírta hogy módosított parancsfájlal nem működik (windows 7 ultimate 64bit)
    -feltelepítettem egy barátom gépén (Windows Vista Peofessional) - szintén ezt írta ki!
    -végül egy XP s gépre is feltelepítettem ezt írja ki!
    - A dvd vbel van a baj? Én nem állítottam semmiféle parancsfájlt! Nemlehet valahogy beállítani őket?
    5: Végül megvettem a "Battlefield Bad Company 2" t! Feltelepítetttem jól elidul, jól műkködik de elmenti a játékot, rendesen kilépek a játékból másnap belepek rámegyek hogy "resaume game" és nem csinál semmit! újbólkeztem, elmentette, kiléptem a játékból újra beléptem és megint nem folytatta (nem mentette el) pedig játék közbe kiírta nagy betükkel hogy SAVING....
    előre is köszönöm!
    THE WITCHER ezt írja ki
    "The drivers require installation (with an administrator's accunt).
    Do you want to proceed now?
    igen ---- nem !
    - ha rámegyek a nem re kilép!
    - ha rámegyek az IGEN re akkor ----> Unable to proceed (error1275).
    új ablak jelenik meg:
    "Hiányos jogkör: a program első futtatásakor rendszergazda jogkörrel kell rendelkezni!"
    Csak egy felhasnálói fiók van a gépemen!
    Rámentem jobb klikkel hogy (futtatás rendszergazdaként

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák