Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melanor

    tag

    válasz smc #8 üzenetére

    Nálam a telefonhoz és a laptophoz van csatlakoztatva egy időben. Ha az egyik aktív pl zene a laptopból, akkor ha a másik eszköz aktívvá válik átvált arra a hangforrásra, pl egy hívás érkezésekor. Ugyanez fordítva is.
    Váltani... Szerintem a füesen sehogy. Valamelyik csatlakoztatott eszközön elindítasz valamit. A masik meg addig szünetel. Hívásnál nem próbáltam mi van de ritkaa hogy 2 eszközön 2 platformon egyszerre hívjanak és ugyanaz a hangeszkőz legyen csatlakoztatva mindkettőhöz.
    A zajszűrése... Hallod ha csicseregnek az irodában, de egész jól tompítja. Főleg a mélyekre jellemző tapasztalatom szerint. Viszont egyrészt, ha nem szól semmi, csak az anc t használod akkor lesz egy alap fehér zaj, amivel együtt kb nem fogod érteni mit beszélnek valamint össze is mosódik... A mikrofonja amúgy tényleg megdöbbentően jó. A dokkoló viszont akkuban nem igazán hozza a papírformát. Bár még csak 1 cikluson van túl, de kb 2x tudja feltölteni a füleseket.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

  • Melanor

    tag

    válasz smc #12 üzenetére

    Amúgy a füles akkuidejére nem lehet panasz. Nekem legalábbis nincs. 6-7 óra + simán megvan, bár fogalmam sincs hol volt hol nem volt bekapcsolva az ANC. Nekem az a lényeg, hogy egy munkanapot kihúzzon pár óra telefonálással és 1-2 óra zenével. Ezt pedig bőven túlteljesíti. Ipad + Pc gond nélkül működik a multiport, Iphone-om nincs, de nem látom okát, hogy ne működne. amúgy a basszus az kicsit normalizálódott használat közben, azaz a többi frekvencia lódult meg, így annyira nem hangsúlyos a mély, de az eq-t használni kell, ha kiengyensúlyozottabb hangképet szeretnél. Bár ennél soha nem fogsz kiegyensúlyozott hangképet kapni, mindenesetre tényleg szépen szól, le a kalappal előtte.

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

  • Melanor

    tag

    válasz smc #17 üzenetére

    A gyári oldaláról átirányított az amazon.de -re. Tehát az Amazonról :) Elvileg ők a hivatalos forgalmazók, eu raktár, ups szállítás, megvan az előnye.

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

  • Melanor

    tag

    válasz smc #19 üzenetére

    De, frissítettem, viszont a hangzás eléggé szubjektív téma. Frissítés után is kellett az eq, de legalább van, így be tudod lőni ízlésednek megfelelően. Én mondjuk nagyon minimális színpadképet hallok a fülestől, ami nem meglepő egy agybadugóstól. Hallottam olyan értékelést, ahol ennek az ellenkezőjét állították róla. Fene tudja. mindenesetre a hangja teljesen rendben van, a basszus az nekem túlzás, de vagy az eq ami megoldja, vagy ha bekapcsolod az ANC-t az is szépen visszavesz a mély tartományból. Meglepő módon a hangképet amúgy nem rontja az ANC annyira. Én egy régi ANC-s fejhallhatóhoz hasonlítom, de mivel az fejhallgató ezért az nem is releváns. Viszont a fejhallgatót le tudtam váltani erre, mert több mint elfogadható szinten szól, és itt van basszus is dögivel. Kényelmes is, fülben marad, nem kell igazgatni. Amit viszont kifejezetten szeretek benne, hogy az érintőgomb csak a bemélyedésben van, így be-ki tudod venni kényelmesen a füleseket anélkül, hogy elnyomkodnál valamit. Persze az alkalmazásban le is tilthatod ezt a funkciót, ha nem szereted.

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

  • Melanor

    tag

    válasz smc #23 üzenetére

    Így kb 5rongyal olcsóbban jutottál hozzá, mint én. Hiába a türelmetlenségnek is ára van. Amúgy a megjelenéskor az earfun oldalán nem volt még aktív a gomb, csak az amazonos átirányítás játszott.

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

Új hozzászólás Aktív témák