Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rowon

    veterán

    válasz mepet #20 üzenetére

    Tavaly év elején letöröltem magam róla kb...13-14 év után? Szerintem még 2008-as profilom volt. Már nem tudtam egészséges mennyiségben használni (reggel-este azzal keltem-feküdtem, meg már munkaidőben is folyamatosan azt bújtam), így úgy voltam vele, hogy egyszerűbb, ha csak szimplán "elvágom a köldökzsinórt" és megszabadulok tőle.

    Valahogy kicsit magányosabb az életem azóta, de olyan emberekről is láttam dolgokat napi szinten, akikkel 20+ éve nem találkoztam. Ez is megterhelő volt egy kicsit pszichésen, meg önmagában a hírfolyam. A folyamatos lefelé görgetés, az intenzív, agyat bombázó, már-már végtelennek tűnő ingerek. Ez itt nyaral, az ott nyaral, ez itt pózol, az ott pózol, a negatív hírek tele gyilkossággal, álhírrel, katasztrófákkal, 10 perces "celebekkel" (lóf*szjózskákkal), stb.

    Másik kedvencem, hogy, ha egy hír alatt elolvastam a kommenteket, szerintem a 60-70%-a a hozzászólásoknak negatív töltetű volt. Nyafogás, hisztizés, siránkozás, ez szar, az szar, amaz szar, régen minden jobb volt, vagy elkezdték egymást ölni az emberek, hát olyanokat beírogattak egymásnak, pedig még az életben nem látták egymást sem. Elképesztő.

    Szóval a szociális médiát nem hagytam el, mert a fórumon itt is fent vagyok, de attól a 10 emeletes szarrakástól megszabadultam.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Új hozzászólás Aktív témák