Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz pengwin #14 üzenetére

    Az, hogy az MS nagy és hogy ez nem tesz jót a versenynek rengeteg területen, azzal egyetértek.

    Az IP-kel kapcsolatban viszont nem. Kit és hogyan fog megfojtani a CoD és a Diablo? Kit és hogyan korlátoz abban, hogy értelmes játékokat karoljanak fel és adjanak ki?

    Az MS-nek most is lenne elég pénze megfojtani mindenkit, de nem teszi, mert nem érdeke.
    Ezen az Activision felvásárlás nem változtat.

    Az egész buliért kifizetnek 68,7 millárd USD-t úgy, hogy az Activision éves bevétele 7-8 milliárd között van. Ez ilyen biztos befektetés nekik ahelyett, hogy saját játékokat fejlesztenének.

    Ettől lesz túl nagy? Ha jövőre kiadnak egy új Halo részt, ami annyi pénzt termel, mint a Cod, akkor azt elvesszük tőlük, mert túl nagyok?

    Értem, hogy a meglévő állapot nem jó, de a szabályokat nem lehet érzések alapján elhajlítani. Amint valami értelmes érvvel előállnak az angolok, elfogadom. Most az van, hogy csak mert nagyok.

    janos68
    Bekebelezés -> itt az Activision el akarja adni magát. Nem kis halak, rengeteg pénzt kérnek magukért...

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • kilua

    senior tag

    válasz pengwin #14 üzenetére

    Az Android, iOS, és a konzolokba épített saját áruház stb sem szúr szemet a versenyhatóságoknak.

    Nem csak a Windows hanem a linuxok/macos is saját szoftverközponttal rendelkeznek, ez ma már alap

    A felhős ízét meg nem értem, mind az ubitus, mind a geforce now elfogadta a COD hozzáférést 10évig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák