Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz #65675776 #956 üzenetére

    Ilyen képet produkál progdvb és dvbviewer alatt:

    [link]

    [link]

    [link]

    Ja és a jelerősség 0% ! Technisat tunerrel 98%-on van.

    Pedig tetszene mert két bemenete van, és tudnék kapcsolgatni dvb-c és t között kábeldugdosás nélkül.
    A másik lehetőség a TBS6221 T2/C pcie de annak csak egy bemenete van, és magyarországon nem forgalmazzák, németországból vagy kínából rendelhető. A TBS-t sokan dicsérik, kevés rá a panasz.

    Szerinted adjak még egy esélyt az aver-nek? Lehet hogy a lapommal inkompatibilis? TBS-t rendelnék szívem szerint, de hát bankszámla kell hozzá meg kártya, macera, nekem meg nincsen számlám :(

    "Azt mondjuk sosem értettem, hogy miért az OS újratelepítése az első dolog, amit mindenki megpróbál."
    Mert amikor első alkalommal feltelepítettem a drivert akkor nem vártam meg hogy kicsomagolódjon teljesen az archívum (önkicsomagoló fájlban van) és a telepítés végén kaptam egy hibaüzenetet hogy nem települt fel minden. Jöttek az ismert hibajelenségek, unistalláltam. Megvártam míg kicsomagolódik, újraraktam, semmi változás. Hát akkor lehet hogy teleszemetelte a windowst, adok még egy esélyt neki, rendszer újratelepítés, ezután sem változott semmi...
    Egyébéknt meg az önkicsomagoló drivercsomag .exe csendben bontódik ki nincs folyamatsáv, meg semmilyen ablak ami jelezné hogy éppen kibontódik, pedig elszöszöl vele egy darabig.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák