Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Calogero

    addikt

    válasz Kobe #1 üzenetére

    Az avast ikonjan jobb gomb es ott bekapcsolt vedelmek felugyelete.
    Majd ott kapcsold ki a a halozatvedelmet.

  • 12-es csaj

    senior tag

    válasz Kobe #1 üzenetére

    Ezzel szerény véleményem szerint minden avast!-felhasználó találkozott, mert ez egy bug. Remélhetőleg javítják.
    De Nálad nem gáz, mert a 80-as net helyett a 65-ös is nagyon jó.

    Nekem a 2 megabites RITMO van csupán. Tavasszal, nyár elején még 1900 kilobitet mértek a speedtest-ek, ha a youtube-on pont betöltés ment, akkor lassabbat. Kikapcsolt vírusirtó mellett ua. De mostanában alig megy 1100 kilobit fölé. Most, hogy olvasom a hsz-ed, megnéztem ki-be kapcsolt vírusirtó mellett, mindkét esetben 800-1100 kilobit között ingadozott. Nem csináltam végig. (Ja, egyébként most nem is torrentezek, egy ideje, de hát a helyzet változatlan, ill. romlik)

    Akkor lenne jobb a helyzetem, ha levenném a gépről az avast!-ot, de én is lassan már szinte tősgyökeres felhasználója vagyok, és nem akarok megválni tőle. Ha megnyitok linkről egy oldalt, akkor addig, amíg az betölt, az eredeti oldalon olvasgatok még. Ha pedig egyszerre többet nyitok meg (és előtte semmi se volt betöltve), akkor amelyik a leghamarabb betölt, azon maradok.

    De egyébként szervertől is nagyban függhet a gyorsaság: az Index.hu és a hozzá kapcsolódó blog.hu oldalak a leglassabbak, a gyakorikerdesek.hu a leggyorsabb, azon minden pillanatok alatt bejön.

    Azt sajnálom, hogy az avast! ilyen bugos... Sok szolgáltatása van, mindezt ingyen; talán annyira nem csapnivaló a felismerése, könnyű a kezelése, stb. De, ezek a bugok lehúzzák...

Új hozzászólás Aktív témák