Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz Nisida #3935 üzenetére

    Épp most nézegetem...
    Ha mondjuk itthon akarsz bérelni szoftvert, akkor nincs havi opció (hungarocad, varinex), minimum 3 hónap, de ha jó akarsz járni, min. 1 év. Mivel ebben az esetben egy serial numbert kapsz, ami ugye a tartozáka lesz a linszenszelt szoftnak, ehhez fűződik minden héj. Nyilvén, ha nincs aktív bérlet, a héj sem indul.

    Csak sejtem, mert nem tervezek bérlést, (örökös liszenszem van), de vélhetően ha már egyszer bérelted a szoftvert, amire külsős fejlesztett valami okosságot, azt a bérelt szoftvert kb semmilyen úton nem teszed "véglegessé", mivel a héjad illeszkedik a bérelt liszenszed számához. Ezen a liszensz számon meg nem tudod "véglegesíteni", ebben biztos vagyok.

    Lehet, hogy nem egész jó a meglátásom, de így gondolom logikusnak, illetve egy részét adja a gyakorlat.

    Egyébként épp recap 360-at akarok bérelni, ha összejön, mert abból kinti autodesk-nél van havi, és meglehet, hogy megéri, de nem akarom elkiabálni... (lehet, hogy tud egy tuti dolgot, ami nekem most nagyon kell!!!) :DDD

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák