Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz #75376384 #3362 üzenetére

    Köszönöm a választ, de alapvetően nem ez a gond. A méretvonal jól van beállítva, az 1 érték ott jó ahol a képen van, csak nem méterben, hanem centiben. A DIMSTYLE-ban is ugyanezen méretek vannak, 1, 1.5 stb de nem a leírt szám nem jó, hanem maga a kótavonal nem centiben volt mérve ezért lett hatalmas. De 30 perc után kukáztam az egész rajzot, átvittem ami a lapon volt ctrl+c-vel egy újba. De a probléma nem szűnik meg, csak máshol jön elő.
    Van már egy templatem, azzal kezdtem, hogy csináltam egy centiset. Minden jó, működik, minden cm. Létrehozok egy View-t átdobja mm-be :F :F
    Holott az Options menüben a QNEW-hoz be van tallózva a templatem és abban centi minden. Visszaállítom, és van pár dolog ami nem változik meg ezzel, és megint kézzel kell átírnom, de ott szerencsére át lehet.

    Nem dinamikusak a számok a mértékegység változásával egy csomó helyen és ez már simán bug kategória. (meg van ahol egyszerűen nem cseréli le a mértékegységet, lásd a fentebbi kép)

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák