Új hozzászólás Aktív témák

  • Orcsi

    aktív tag

    Sziasztok,

    Arra keresek megoldást, hogy hogyan tudok bármilyen WIFIs készülékről (laptop, tablet, okostelefon) úgy zenét ráküldeni audió készülékre, hogy annak a line bemenetére rákötöm és WIFIn fogadja az audió jeleket. Akár direktben - azaz elindítok bármit a WIFIs készülékről ami hangot ad ki (winamp, YouTube, vagy netrádió) és azt a hangot továbbítja
    Akár indirekten - azaz a megnyitandó fájlt/youtube videót lejátsza (mintegy mediaplayer) és kiteszi a hangot

    Láttam olyat, hogy egy routert (ASUS) hackeltek meg amin volt USB és egy USB hangkártya adta ki a hangot .. de ehhez egy kicsit bénának érzem magam ...

    Néztem annyi mindent már de nem igazán találtam semmit. Mindenhol csak Bluetooth megoldás van, ami nekem nincs és pl tabletba nem is lehet betenni illetve és a tömörítés miatt veszit a jel minőségéből igy pl egy FLAC lejátszás értelmét veszti, vagy van az Apple Airport Express, amit meg nem tudok hogy hogy lehet-e úgy bekötni a hálozatba hogy csak fogad jeleket.

    Szóval ha bárki úgyérzi hogy mestere ennek a kérdéskörnek az ne fogja vissza magát, és segítsen.

    Üdv,

    Same shit, different day!

Új hozzászólás Aktív témák