Aktív témák

  • pisti87

    csendes tag

    Üdv. Mindenkinek!
    Olyanban szeretnék segítséget kérni, hogy vettünk 1 asztali dvd írót, mert a régi elromlott. Adobe Premier Pro CS5-t használunk a videó szerkesztésre. Matrox AVI-ba van kiexportálva, ezt akarjuk ráírni 1 sima DVD-re. Az a probléma, hogy úgy szeretnénk megírni a dvd-t, hogy ha betesszük (Gépbe, más dvd lejátszóba stb.), akkor ne kelljen kiválasztani, hogy melyik "chapter" induljon el, hanem hogy az első elinduljon automatikusan. Nagyon fontos lenne, mivel 1 másik dvd lejátszóba lesz rakva, ami 1 időzítőre van kötve, aminek be van állítva hogy hétvégén mikor induljon el a lejátszás és mikor álljon meg, és ne kelljen ott lenni mindig(kivitelezhetetlen). Régi írónál nem volt ilyen gond, a mostaninál viszont ha megírom és beteszem, akkor 1 menü jön be, nem játssza le automatikusan.
    Magyar menü van a dvd íróhoz (leírás angol), de annyira tudok angolul hogy kivegyem belőle, hogy nincs a leírásban erről szó)
    A dvd menüben találtam olyat, hogy "Lemez felvételi mód" (XP, SP, LP, EP, MLP) de ahogy láttam ezek közt annyi a kül. hogy hány percet enged felvenni(90p ,120p ...stb) (nem hiszem h ez a gond) és még olyan van, hogy "Auto fejezet": Ki, 5p, 10p...
    Ki van ez is kapcsolva, innentől kezdve nem tudom mi lehet a megoldás. Mindenképp az Adobe Premier-ből kellene kiírni (rá van kötve a dvd íróra)
    (LG. DVD DR389)

    (Kérlek ne írjatok olyat, hogy dobd ki...szar LG...stb....valahogy biztos meg lehet oldani minden írónál, nem hiszem el hogy nem...csak én nem tudok rájönni :(( )

    Előre is köszönöm a segítséget/tippeket!
    Üdv: István!

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz pisti87 #1 üzenetére

    Üdv!

    A kérdésed tedd fel a Probléma a DVD/CD íróval topicban.

    Ezt zártam.

Aktív témák