Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    válasz nkmedve #6 üzenetére

    Én is az előző tiger lake-es szériát használom, egy UX363-at. Ugyanolyan hardver kiépítésben mint a tiéd (i5,16gb,512ssd), szintén másfél éve.
    Nekem ez a használós gépem, nincs olyan nap hogy legalább néhány órát ne menne, szóval van tapasztalatom vele. Netezek, filmezek, zwiftelek (az tekeri a procit is rendesen), mindent csinálok rajta. Sokat megy aksiról is.
    Eddig hibátlan, a panelen semmilyen beégés nem látható, hibákat nem produkál, laza netezéssel ma is elmegy 6-7 órát, erős terhelésnél persze kevesebbet. Alapból nincs hangja sem, terhelésre persze pörög, de az sem felszálló repcsi kategória.
    A filmek gyönyörűek az oleden, az egész gép teljesen egyben van ma is.
    Ezen a szinten már nagyon jó gépeket csinál az Asus is, és persze, írjátok a Thinkpad Z13-z16-ot, Macbookot, XPS-t, de azok 1 milla környéki gépek mind. Ezt meg 370-ért vettem, és ha megmutatom bárkinek még ma is elbámul az oled képminőségen.

  • zsocy

    őstag

    válasz Semplar #18 üzenetére

    Én a billentyűzetet sem érzem annyira rossznak mint ahogy itt beállítjátok.
    Tök jó a nyomáspontja, csendes, sötétben is látszik a világítás miatt, jól működik.
    A számológép-touchpad is nagyon jó ötlet szerintem.
    A céges gépem egy Thinkpad T480s, az azon lévő bill persze kb. mindenben jobb, de az ágyban webcímeket (meg ilyen hülye kommenteket ;] ) írni teljesen jó ez is. Ha pedig melléütök akkor kijavítom. :)
    40 kg-os plázacicának sem érzem magam, pedig bizisten élvezem a gépet :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák