Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilizmo

    addikt

    válasz Intruder2k5 #15668 üzenetére

    Sajnos tervemmel ellentétben a hétvégén nem tudtam foglalkozni a problémával.
    Bocs, hogy eddig nem reagáltam.

    Applications And Gamings" részben van port forward, már próbáltam. Azokat a portokat állítottam be, amelyek szerepelnek az ASUS Firewall scriptjében. Sajnos így sem volt internet elérés. Egyébként természetesen nem csak az IP címet állítottam be, hanem a Subnet mask és a Gateway opciókat is. Viszont a Static DNS-el nem foglalkoztam a LAN szekcióban, pontosan azért mert ott van ahol és azt gondoltam ez nem befolyásolja az internet elérést (azóta már beállítottam).
    Szóval összefoglalásképpen, most mind az ASUS, mind a CISCO DHCP-ben van, utóbbi LAN1 portja van összekötve a másik WAN portjával, CISCO-n nincs se DMZ, se Port Forward beállítva, van internet, működik a DDNS, az ASUS-on lógó eszközök látják egymást, viszont (és ez a sarkalatos pont) kívülről nem érhető el az ASUS.
    Ezzel kapcsolatban még az jutott eszembe, hogy a CISCO-n van egy Remote Access elérésre vonatkozó beállítás, ami most Disabled-re van állítva. Lehet ettől az egész?

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Új hozzászólás Aktív témák