Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz mgrincs #15543 üzenetére

    Már kipróbáltam, csak nem írtam még... nem mennek a chip-ek, szóval ezek biztosan nem jók bele... szóval visszakapta a régit és nem is módosítom már, mert ennek elég hitvány egy nyákja van, ahogy láttam nem nagyon bírja ha többször is ki-be van forrasztva belőle a chip :) inkább eladom egy ismerősnek... vagyis miközben a ramokkal szenvedtem kikönyörögte tőlem, hogy inkább addig adjam el neki amíg még működik... szóval búcsúzok tőle... lényegében azért is kell cserélni, mert gigabit kellene az meg ezt nem fogja tudni.. meg nagyobb ram és proci.. akkor meg érdemesebb vennem egy gigabites routert, most kinéztem egyet (TP-Link WR1043ND) ez tudja ami nekem kell, és majd építek egy ATOM-os gépet ami minden igényemet kielégíti... ez már sajnos kicsinek bizonyul... gondolkodtam az RT-16N -ben is, de 30 ezer körül mozog.. egy atomos gép lap+proci egy normálisabb 20k, bele 2Gb ram 10k, egy 500-as SATA II-es winyó 10k körül van plusz még ennek valami ház megin 10k és akkor 50k körül van egy fasza kis szerver gépem ami már nekem mindenre elég... elé teszek egy gigabites routert és már a netmegosztás is meg van oldva és a háló is gyors lesz :) inkább e mellett az opció mellett döntök...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák