Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz ecaddict #10999 üzenetére

    Bizonyára igazad van, nem is kívánok vitába szállni ezzel, csak egy elmélet volt, hogy honnan ered ez a szokás. Mint ahogy igazad van a többi dologban is, csak annyit tennék hozzá, hogy ha valaki a post-boot-ból mountol, attól még fel lehet mountolni később is a lemezt reboot nélkül, akár egy másik scripttel, akár manuálisan SSH-n kiadott paranccsal, még ha ezek nem is "elegáns" megoldások. De ezt neked úgysem kell mondani... Persze ez még nem változtat a tényen, hogy erre az fstab való... Aki átlag felhasználónak számít itt a topicban, annak szerintem kevésbé van szüksége hw kulcsos vpn-re, csupán letöltöget. Ott meg aztán teljesen mindegy, a lényeg, hogy stabilan működjön. Ehhez hozzá jön még az, hogy nem mindenki olyan linux guru mint Te (és ezzel nem ironizálni akartam, hanem komolyan mondtam), és Ők úgy csinálják, ahogy a magyar nyelvű leírásban van. Mert ugye sokan még az angollal is hadilábon állnak, és ez nem jelenti azt, hogy ők nem használhatnak ilyen routert :-) Márpedig az asus.ebond leírásban sincs fstab, amiből az elején én is szereztem az alapokat. Azóta ugyan már kicsit bővültek az ismereteim, amit tudok javítok is közben a dolgon ha kell, és mindig szívesen veszem az új infókat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák