Aktív témák

  • TomGSM

    csendes tag

    Sziasztok

    Szerintetek mi lehet az oka annak hogy az ASUS V8170 Pro MX460 monitorvezérlő kártyával egy új winchesterre nem tudom feltelepíteni a Win98se-t, de a WinXP simán felmegy. Hardver: ASUS TUSL2-C alaplap, PIII 1GHz, 512MB RAM, WD60GB winchester, LG 17” monitor.
    A problémám hogy eredeti Win98se CD-ről indítom a gépet és szeretném telepíteni a Win98-at a setup.exe indítása után a monitorom elfeketedik, és nem történik semmi. Ez a probléma csak akkor áll fenn ha az ASUS v8170 Pro MX460-as kártya van a gépben. Az XP viszont simán felmegy. Egy teljesen más hardverrel is ez a probléma ennél a típusú kártyánál két db V8170 kártyát próbáltam és mind a kettő megmakacsolta magát.

    Van valakinek esetleg ötlete, hogy mi lehet a gond.

    TomGSM

  • gaborthefirst

    csendes tag

    válasz TomGSM #1 üzenetére

    Sajna konkrét megoldással nem szolgálhatok, de hasoló konfiggal szoptam én is eleget. Hátha segít! win98se asus tusl2-c, p!!! tua 1200, 512mb ram, maxtor 7200 40gb, asus v7100 pro, sony 17'', sb 5.1 ...állandóan megfagyott, exit gombra egész progi törlődött, szval csupa nyalánkság, de a legsz*rabb az volt, hogy nem bírtam rájönni, mi a f*sz van már... Nem is volt egyszerű! A hangkártya volt a hunyó. Az audio chip ütötte a procit! Csere sb audigy ment.
    Legalább a kártyád nem hibás ha télleg mind3 uat produkálja.

    plug and pray

Aktív témák