Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• AtHoS

nagyúr

válasz DLDKox #666 üzenetére

Én forgattam és ez volt az útmutató: [link]

Viszont módosítani kellett a kapcsolókon, mert az rtorrent esetén a make hibát dobott, amire ez lett végül a megoldás:

"TO solve this just configure and compile libtorrent with ./configure --disable-instrumentation"

Szóval a libtorrent esetén ez mindenképpen eltérés. Viszont lehet tényleg xmlrpc-nél lesz a probléma forrása. Miközben kerestem, hogy miért akad meg az rtorrent make, az első javaslatok xmlrpc problémára utaltak és több verziót is beforgattam többféle kapcsolóval konfigurálva.
    Belenéztem a létrehozott install mappába és ott van egy xmlrpc-c és egy xmlrpc-c-1.25.30 mappa is.
    pl. az itteni leírásban szereplő xmlrpc konfigolással is próbálkoztam [link]

Viszont, ha jól emlékszem így alapból nem működött az rtorrent, emiatt visszatértem az rtorrent esetében az eredeti leírásban szereplő --disable-cplusplus kapsolóhoz.

Lehet tiszta lappal kellene indítani. Elegendő ilyenkor újrafordítani az xmlrpc-t és az rtorrent-et?

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés