Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• AtHoS

nagyúr

válasz DLDKox #663 üzenetére

Ez a sor:
    LoadModule scgi_module /usr/lib/apache2/modules/mod_scgi.so

/etc/apache2/mods-enabled/scgi.load és ugye /etc/apache2/mods-available/scgi.load fájlokban megtalálható. csak ez az egyetlen sor van ezekben a fájlokban

/etc/apache2/apache2.conf -ban ezt találtam, ami köthető az előbbi 2 fájlhoz
    # Include module configuration:
    Include mods-enabled/*.load
    Include mods-enabled/*.conf

A második sor ebben a 2 fájlban található:
    /etc/apache2/sites-available/rtorrentscgi
    /etc/apache2/sites-enabled/rtorrentscgi

Ez hivatkozik rá az apache2.conf -ban

# Include the virtual host configurations:
    Include sites-enabled/

-----------------------------------
    Bemásoltam a /root-ba az .rtorrent.rc-t. A szkript hiba nélkül lefut, indul az rtorrent. Kiszedtem az általam beszerkesztett PARAM változót is belőle, szóval lényegében az eredeti szkript, annyi kivétellel, hogy a Screen beugat indításakor, hogy chmod 700 -R /var/run/screen/S-root-ra van szüksége, így ezt beleraktam az rtorrent indító szkriptbe, ezáltal nem dob hibaüzenetet. Mondjuk nem értem miért kell ezt minden egyes router restart után ezt meglépni, de annyi baj legyen :F
    Biztos ami ziher, ezt is mellédobtam chmod 700 -R /var/run/screen/S-rtorrent

Szóval ez a két extra sor van a linkelt szkriptedben, melyet ide helyeztem el:
    ## Absolute path to rtorrent's XMLRPC socket.
    SOCKET="/var/run/rtorrent/rpc.socket"

chmod 700 -R /var/run/screen/S-root
    chmod 700 -R /var/run/screen/S-rtorrent

## Check if the socket exists and if it exists delete it.
    delete_socket() {
    if [[ -e $SOCKET ]]; then
    rm -f $SOCKET
    fi

Belépve debian-ba szépen megy így a root-ba másolt .rtorrent.rc-vel.

Alap rendszerből viszont ugyanúgy nem indul az rtorrent, bár szépen jelzi, hogy elindult a megfelelő szkript echo üzenetekkel. Ennek ellenére sem rutorrent nem tud csatlakozni, sem debian-ba belépve nem látni ps ax -el

Szerk.

Ja igen, futtattam egy ldconfig-ot is, de változatlan az eredmény :(

[ Szerkesztve ]

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés