Új hozzászólás Aktív témák

  • Gausz

    aktív tag

    Na újra :)

    Sziasztok,

    Emiatta probléma miatt elkezdtem levelezni Asus-sal, akik miután meglátták a lassú wifis másolás alatt a cpu statust inkább arra jutottak, hogy inkább küldjem vissza a boltnak. Akik pedig nem küldtek új routert, hanem inkább gálánsan visszafizették az árát. Nem azt mondom, hogy sejtették, a következő is lesz, remélem csak félreértés volt :)
    De nem is baj, mert a végére már a media server is állandóan leállt, a tv-k nem látták, de PC-vel tudtam böngésznia a fileok közt. RT-AC87U helyett RT-AC68U-ra váltanék, mivel az mainstream cucc.
    Írtátok itt a fórumon, hogy USB-re akár 40MBps-el is lehet másolni. Ez wifivel is elérhető? Media serverrel sincsenek az említett gondjaim? Csak mert az egyik webáruház oldalán ilyeneket lehet olvasni, igaz már nem frissek, de azért elrettentőek:
    2013. 12. 17
    Néha egy kicsit bosszantó, hogy eltűnik a DLNA szerver a hálózatról és egy újraindítás szükséges, hogy ismét látható legyen

    2013. 12. 31
    A jel gyenge és szakadozik, a médiaszerver ledobál

    2014. 01. 30.
    Nekem 3-4 m távolságból jó ha 50mbit sebességet produkál a wi-fi. A 2,4Ghz sáv elindul 450 mbit-en,majd gondol egyet és 1 mbit-re leesik 20-30 perc elteltével és szakadozik is. Már mindent kipróbáltam,de semmi sem segített. Az 5Ghz-es sáv stabil,de az is max 50-60mbit-et produkál.

    Ez mind egy usertől
    2014. 02. 19
    Eltűnik a DLNA szerver a hálózatról és egy újraindítás szükséges
    2014. 03. 10
    Most cserélték ki gariból de sajnos ezt is vissza kellet küldenem!usb folyamatosan lekapcsolta a rá kötött vinyót vagy pendrive-ot!Az összes Firmware el próbálkoztam de semmi
    2014. 03. 27
    Megjött a csere !!De sajna ez is rossz
    2014. 04. 22.
    Na végre sikerült kifognom 1 jót !!Hurráá

    Teszthez
    2014. 05. 31 az AC68U-ban el van cseszve az USB3.0, kimaradt egy árnyékolás, ezért ha egyszerre Wifin is forgalmaz és USB3.0-n is, akkor az egyik le fog szakadozni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák