Új hozzászólás Aktív témák

  • Peci

    csendes tag

    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat!
    Lehet, hogy ráveszem magam, hogy írjak a gyártónak hátha. :-)

    Ez egyéb felmerültekre válaszként:
    A restartot arra használom, hogy ne napközben (reggel 6 és este 10) között akarjon IP-t cserélni wan oldalon. A megszakadó kapcsolatok és IP csere zavart okoz cégesen.
    A DD-WRT és Open WRT-n pedig nem megy át a netes POS terminál. E téren próbálkoztam sokat. Bármilyen vason teszteltem átment. A jelzett firmwarekkel pedig nem. E téren még a DMZ sem jelentett megoldást. Így lett egy Cisco 215w és egy Asus RT-AC68U.

    A Cisco szintén egy jó kis cucc, de ez meg az USB-t nem használja Sambaként, csak mobilnet megosztásra és firmware upgare-ra, ha épp nem neten szeretném...

    Az időkapcsolós dugó szintén jó ötlet. Erre nem is gondoltam. :-) Megfontolom ideiglenes megoldás gyanánt. Amúgy is van egy fölös. Viszont azért elegánsabb a szoftveres megoldás. Főleg ha a wifiket is szépen lehet így szabályozni...

    Tomato-t nem teszteltem. Bevallom nem sokat tudok róla. A WRT-ben szerettem a VPN-t, a No-Ip-s dinamikus Dns-t, a vendég wifit, de amióta a POS neten éli az életét ez nem járható.
    De ha ez a vas paradicsommal is tud 5G-s wifit akkor megfontolom. Persze ha átmegy rajta a POS...
    Van valahol a rávalónak demó oldala vagy komolyabb leírása?

    Köszönöm még egyszer a segítségetek!!

Új hozzászólás Aktív témák