Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    BLACK a heten meggyozott hogy en is csereljem le a WDR3600amat :)

    Sokat mondjuk nem kellett gyozkodni mert a panellakasunkban az 5GHz nelkulozhetetlen! A szobambol laptoprol nezve tobb mint 60 db 2.4GHzes halozatot "latok".
    Ennek az a kovetkezmenye hogy a jel a szobamban 2 vasbeton falon keresztul rengetegszer nagyon instabil, a csatornakiosztas valtoztatasa sem nagyon segitett: minden csatorna fullon van.

    A 3600zal egy nagy bajom volt: a gyenge 5G band. A szobamban az eszkozeim nem talaltak meg a halozatot (es itt nem szar keszulekekrol beszelek hanem a csucs cuccokrol: iPad Air2, Mini3, Galaxy S6, S7, iPhone 6S), igy minden alkalommal azt kellett csinalnom hogy kisetaltam a szobambol, csatlakoztam, majd visszasetalva behuztam a jelet)

    Amire szuksegem volt: egy erosebb 5G halozat.

    Par meresre volt meg csak idom: a szobamban az eddig 20-30mbit helyett 80-90et mertem tobb keszulekkel :K nagyon meggyozo! Ennel jobb mar csak akkor lenne ha a routert a lakas kozepere tudnam ralni, amire jelenleg sajnos nem volt lehetosegem.
    Vezetekes kapcsolaton a speedtest is javult kb 50mbitet (860rol 910mbitre gigabites digi elofizuval)

Új hozzászólás Aktív témák