Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    Láttam róla tesztvideót, tetszett mert ott magyar kiosztású volt belőle, ami igen ritka, plusz cserélhető benne a kapcsoló ... De ennyiért azért már sajnos van választék. Talán fele ennyiért is.

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

  • Komplikato

    veterán

    Numpad témában hozzászólva ... Szerintem a legtöbb ember aki vett lecsatolható Numpad-os billentyűzetet, ugye az egyik ilyen pont egy Asus volt, azok nagy része soha nem szedte le róla. Másrészt feltűnő, hogy direkt melóra milyen drágán lehet KÜLÖN Numpadokat kapni, vezetékest és Wireless-t is. Ennek biztos van oka.

    Más. Nézegetem a billentyűzeteket egy ideje, és látom mit tud egy egy drága modell, de az én fejemben a legdrágább is csak fogyóeszköz, így lehet nem vennék 120-150.000 billentyűzetet akkor sem, ha sok pénzem lenne. De.
    Ha még is vennék, akkor 100%, hogy NEM Asus-t. Anno, mikor éppen Asus-é volt az itthon kapható egyik legdrágább billentyűzet (Claymore széria), akkor élő adásban láthatat az ember, ahogy Twitch/youTube videósoknak lepattan itt ott egy két gomb, ellőte a világűrbe pl. az F5-öt. Ezen videósok nagy része azóta Keychrone, Ducky, Das Keyboard-ot használ vagy ha kötött szponzor szerződés valamelyik neves gamer kiegészítő gyártóval, amelyek némelyike pont annyira nem érdemli meg a bizalmat szvsz.

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák