Új hozzászólás Aktív témák

  • ansmi

    csendes tag

    Hi Everybody!

    Na én is átvettem a Hardverkerben. Megnyugodtam, hogy az általam eddig preferált Ready-ben is ugyanennyibe kerül, tehát nem jártam rosszabbul.
    Ami a külsejét illeti csodák nincsenek, bűn ronda, izléstelen, de ez látszott a képeken is, azt kaptam amit vártam, bár csalódhattam volna kellemesen is, de nem. A vinyót belerakni egyáltalán nem nehéz, el kell igazitani a SATA kábelt és kész. Eddig hibátlanul játszott mindent, blu-ray-t, mkv-t, DVD-t. Mondjuk az elég szovjet, hogy feliratváltáskor megáll a film és mikor leokézom a kiválasztott feliratot, semmi nem történik. A vissza gombbal ki kell lépni ebből az opcióból és csak akkor indul tovább. Előny, hogy az USB 3.0 aljzat visszafelé kompatibilis a 2.0-val, bár ennek semmi köze a géphez, csak úgy mondom. A hálózati része teljesen hidegen hagy, sosem fogom használni.
    Viszont kiváncsíságból holnap SATA/USB adapterrel rányomok egy blu-ray combo-t. kiváncsi vagyok lejátssza-e a lemezt. Összességében az első benyomások jónak mondhatók. Jut eszembe, nem találtam olyan opciót, hogy a HDMI-n ne nyomja ki a hangot, így le kell hallkítanom a tv-t, de ez legyen a legnagyobb baj.

Új hozzászólás Aktív témák