Új hozzászólás Aktív témák

  • Márk

    senior tag

    válasz 7600 GS #49 üzenetére

    De tudod miért? Azért, mert az Asusnak ez a lapja olyan tökéletes, hogy senkinek sincs vele semmi gondja.:K

    A Maximus II Formula topik meg biztos azért van tele, mert az egy problémás lap. :DDD

    Nos, a viccet félretéve szerintem Maximus II Formulája több embernek van, mint M3N-HT Deluxe lapja, ergo több probléma ill. tapasztalat van vele.

    Mondjuk szerintem akinek AMD-je van az igyekszik AMD chipsetes lapot venni a procija alá.

    Én ehhez úgy álltam hozzá, hogy mivel nekem eddig szinte mindig nVidia chipsetes lap volt az AMD proci alatt (na jó nem mindig, mert 2001 év végén a legelső AMD procim alá például VIA KT266A chipsetes lapot vettem, Asus A7V266-E személyében, mert akkor az volt a sebbesség és teljesítmény terén a legjobb), sorrendben Asus A7N8X (nForce2 SPP+nForce2 MPP), Asus M2N-E ( nForce® 570 Ultra™ MCP) illetve a mostani Asus M3N-HT Deluxe/HDMI (nForce® 780a SLI) és mivel egyikkel sem volt soha semmi gondom, úgy voltam vele, hogy minek váltsak az nVidia-ról AMD-re.

    Továbbá mivel mindig is nVidia GeForce valamely szériás kártyáim voltak(jelenleg egy Asus EN9800GT Ultimate karit használok nagy-nagy megelégedésre), úgy voltam vele(bár ez lehet hogy csak az én hülyeségem), hogy egy nVidia chipsetes alaplapban biztos jobban érzi magát a GeForce kari, jobban tudnak együttmőködni egymással mint egy AMD chipsetes lapban.

    A másik ok az volt, hogy ki szeretném próbálni az SLI-t és ehhez elég lesz csupán majd venni a mostani kari mellé mégegyet, míg hogyha AMD chipsetes lapot vettem volna (egy ideig szemeztem az Asus M4A79 Delux-szal is), akkor abba csak CrossFire-t lehet építeni az meg csak Ati kártyával megy, ergo a mostani 9800GT-met adhattam volna el, és vehettem volna 2 valamilyen Radeon karit.

    Tehát hogyha úgy vesszük akkor a költséghatékonyság is szerepet játszott a döntésemben.

    Üdv.: Márk

    2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Új hozzászólás Aktív témák