Új hozzászólás Aktív témák

  • Rent

    senior tag

    Hali! Érdeklődnék, ha már esetleg valaki vásárolt ilyet, megoszthatná róla a véleményét. Novemberben fogom lecserélni az i3-as vaiomat.

    A terv eredetileg egy 15-ös y580-as lenovo volt, aztán gondolkoztam, hogy ami még szóba jöhet, az a g55vw (szinte azonos ár és ugyanaz a proci, vga), viszont arra jutottam, hogy az y580 jobban tetszik, viszont ha már az asust választanám mégis, akkor csak a 17"-os (g75vw) jöhet szóba, mert az optikai meghajtó mellett 2 beszerelhető vinyó feltétlen szükséges lenne. Ugyanis mindenképp kellene bele egy 64es sata3 ssd samsung 830-as, ami lenovo y580-nál, és a g55vw asusnál is, csak optikai meghajtó helyére kerettel szerelhető be második meghajtóként, míg ennél a modellnél (g75vw) nem. Beszerelhető azokba pl. msata ssd optikai meghajtó megtartása mellett is, de az nekem nem felel meg. Sztem megér +30k-t a g75vw az y580-hoz képest. Viszont kiváncsi lennék a tapasztalatokra, hogy a kijelzője pl. jobb-e, mint az előbb említetté. Thx a válaszokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák