Új hozzászólás Aktív témák

  • meszimate22

    csendes tag

    Sziasztok,

    Windows 10 instalálási problémám van. Az alaplapom X370 Sli Killer a legújabb P4.80 BIOS-al. Amire fel akarom telepíteni egy az egy Samsung 970 Evo NVME M.2 SSD. USB UEFI Windows-t készítettem Media Creation Tool-al.

    Már 3-4 napja próbálom megoldani de nem jött össze. :(
    Már minden lehetséges BIOS beállítási kombinációt kipróbáltam. Más meghajtó nincs csatlakoztatva. Csak egér és bill.

    Windows telepítésnél fel tudom rakni rá a fájlokat viszont a telepítés folytatásához újra kell indítani a gépet. A probléma ekkor kezdődik. Vagy nem boot-ol be az M.2-ről ("reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key") vagy a Windows telepítést tudom újraindítani. Ha kiveszem a Pendrivet akkor sem boot-tol be.

    Próbáltam olyat is hogy újraindítás után BIOS-ban "Install Default Secure Boot Keys"

    BIOS-ban látja az M.2-t, sőtt ha Lemezkezelőbe adok neki egy betűjelet akkor használni is tudom. Viszont nem adattárolásra szeretném használni hanem elsődleges meghajtóként.

    Még benne vagyok a 14 napba, ha nem működik akkor visszaviszem. Már teljesen nem tudom mi tévő legyek. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák