Aktív témák

  • adam007

    csendes tag

    FaceGen 3.1
    3d arc modelezés gyorsan a FaceGen3.1 programmal megoldható. 3 fénykép segítségével. (szemből jobb és bal oldali) demo részletek: www.facegen.com A program ára kb 100'000Ft. 495 dollár. Sajnos nekem tul drága ezért társat keresek a program megvásárlására. (remélem másolható)(remélem szabad ilyet írni mert igy a program készítői is azért jól járnak) kölcségek: 50%-50% kopatibilis: 3ds max, Maya, Lightwave, Softimage Nagyon könnyű használni a programot. elérhetöségem: adam@polar.hu Ha sikerül megvenni akkor bárkinek az arcát szivesen elkészítem. (3 fotot kérek 1 órán belül kész.)

    Nekem csak otthoni használatra kell. Többen is írták hogy nem szabályos többhelyre telepíteni a programot. (de remélem meg lehet csinálni) Nekem is egyszerübb lenne ha elérhető áron adnák a programokat és akkor nem kéne szervezkedni.

    Természetesen Ha két embert is sikerül találni akkor 100000/3=33000Ft lesz.

    3ds max formátum miatt programozok is tudják használni.
    (Én a programozáshoz nem értek.)

    2 hónappal ezelött chip ujság dvd mellékletén rajta volt a demo.

    Kiss Ádám

  • #72042496

    törölt tag

    válasz adam007 #1 üzenetére

    Ő lenne? Bővebben: link

    Ezek a programok telepítés után nem kérik a CD-t, tehát szerintem gond nélkül fel lehet tenni akár több gépre is.

    Más kérdés, hogy szabályos-e. (Nem az.) A 3ds max megoldása (a többit nem ismerem) a hordozható license, igy több gépen is lehet használni, de egyszerre mindig csak az egyiken lehet aktiv.

    Dicséretes, hogy az ára ellenére eredeti programot szeretnél vásárolni, remélem sikerrel jársz!

    szerk: De azért nem kellett volna három topic-ot nyitni a témának... ;)

    [Szerkesztve]

Aktív témák