Új hozzászólás Aktív témák

  • letix

    aktív tag

    Nos kosozonom mindenkinek a hsz-eket.

    A helyzet a kovetkezo.:

    Munka utan, hazaterve szetkapva a gepet , veltem eszrevenni egy fizikai serulest a 775 os fogalaltban.
    Szinte biztos hogy nem en csinaltam, hiszen arra egyreszt emlekeznek, masreszt meg egy proci behejezessel nem fog 1-2 szál kihuzodni a foglalatbol..kb 1-1,5 milimeterrel kijebb lo'gott 2 szal ha jol emlekszem.Szoval 98% ig biztos vagyok benne hogy nem en vagyok ebben az esetben a ludas.
    Azert bevittem, kicsit elferditve a tortenetet ( elvegre probalkozik az ember ), miszerint kiprobalas helyett a fizikai serules eszrevetele utan inkabb bevittem hozzajuk..
    Elhajtottak a szervizbol a fizikai serules vegett, ezen felbuzdulva a cegvezetovel beszeltem, majd irtam a panaszkonyvukbe.
    Ennel tobbet maximum a fogyasztovedelemnek tett feljelentessel tehetek, de azt hogy fizikailag serult volt e mikor elhoztam, nem tudom bizonyitani.

    Az erdekesseg mondjuk az aqua hozzaallasaval volt.Kozoltek hogy reklamaciot a kasszatol valo tavozas utan nem fogadnak el.Rakerdeztem, hogy rendben ezt ertem, de akkor mindig bevizsgalo muszerekkel meg lupéval kellene jarnom vasarolni egy ilyen Multihoz mint az Aqua?

    A valasz.:
    Nagyjabol igen.

    Szoval mar kisse tanacstalan vagyok, nem is inkabb a penz, mintsem az elv, hogy ennyire nemtorodom van a vasarlok fele.
    Ha rosszul latom, elnezest mindenkitol akit ez erint.

    udv
    letix

    [Szerkesztve]

    don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

Új hozzászólás Aktív témák