Új hozzászólás Aktív témák

  • e30st

    tag

    válasz missmonroe #39 üzenetére

    nem voltak szimpatikusak? velem mindig kedvesek, pedig én is a szakadtas egyetemista korosztályt képviselem. Bár én már törzsvendég vagyok náluk. És akkor most ők nem cserélik a topcaset? vagy miért is mentél be pontosan hozzájuk?

    A moshi palm guarddal az a baj, hogy az csak egy fólia, annak az a célja, hogy ne karcolódjon. Persze biztosan véd valamilyen szinten a repedések ellen, de csak annyira, amennyire a fólia vastagsága elnyeli az ütődést. Mert itt arról van szó, hogy a kijelző tetején vannak ilyen kis műanyag kinövés ami itt jól látható, és ahogy az hozzácsapódik a topcasehez, az okozza a repedéseket és töréseket. És azért csapódik oda erősen, mert mágnes van ott. Ezt pedig csak ilyen kis vékonyka szivacsszerű izével lehetne jól kivédeni, vagy ha esetleg odaragasztasz egy kis vásznat, vagy valami kis gumit odaragasztani, stb.
    Sajnos az ilyen vékony fóliák nem oldják meg a problémát.

    A hamis akksit elég hamar fel lehet ismerni, más anyaga van, a műanyag is olyan gagyi, nem olyan jó a fogása, stb.
    itt van olcsó utángyártott akksi.
    És van itt új, eredeti akksi, meglepően olcsón. Ezt ha megveszed, az kb 12000Ft, annyi van, hogy 2-3 hét míg ideér. És persze kell hozzá paypal számla, eBay regisztráció. Ismerettségi körödben biztos találsz olyat, aki segít neked, ha neked esetleg nem lenne erre lehetőséged.
    Amúgy meg ezek az eladók megbízhatóak, nem kell tartanod semmitől, ha nem érkezik meg visszaküldik a pénzt, ha esetleg rossz, akkor is visszaküldik a pénzt, stb.

    Ha sehogy se tudod megoldani a megrendelését, vannak itt prohardveren olyan tagok, akik 5-10% jutalékért bárkinek segítenek eBayről hozni.

    Hard casenek semmi értelme nincs, az csak kívülről véd. a töréseket egyedül odaragasztott valamikkel, vagy a fehér izék lefűrészelésével lehet kivédeni.

Új hozzászólás Aktív témák