Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergello

    addikt

    válasz vzsryl #4368 üzenetére

    Chrono Crusade szerintem nem egy nagy eresztés, érzelmi résztől nem voltam elszállva, akció is gyöngécske. Örültem, hogy vége lett.
    Ma el kellene egyet kezdeni, de nem tudom, hogy Desert Punk v Planetes (ez szerintem iszonyatosan jó, karakterfejlődés 3*-os) vagy valami új?
    Volt mostanában valami nagyobb durranás, amit érdemes lenne?

    Fullmetal Alchemistet nézted már, az 10/10 és vagy 50 rész?

    [ Szerkesztve ]

  • bozont

    veterán

    válasz vzsryl #4368 üzenetére

    Chrono Crusade: Olyan nem igazán van benne, legalábbis nem valami sok, de nekem nagyon tetszett úgy az egész hangulat ami az anime alatt uralkodik.
    Ghost Hunt: Igzából aki szereti az ilyen Poltergeist szerű szellemekkel és túlvilággal foglalkozó témát annak kihagyhatatlan. De amúgy semmi extra.
    Gunslinger Girl: Itt nem is a grafika a lényeg és egy 8-10 éves lány még nehezen fog úgy kinézni mit Revy. ;] Viszont az hogy a kislányok és pártfogójuk hogyan élik meg ezt az egész bérgyilkososdi dolgot már érdekesebben hangzik. Szerintem egy próbát mindenképpen megér.
    Noir: Ebben sem igazán van románc, de ez is kellemes kis bérgyilkosos téma, és előtérbe helyezi Mireille és Kirika kapcsolatát (ismétlem itt nem románcra kell gondolni :) ).
    Terra e...: Erről nehéz úgy írni, hogy nem spoilerezzek. A lényeg hogy nem csak egy egyszerű sci-fi, igazából a Mu "faj" (anyibban mások az emberektől hogy telepatikus képességekkel rendelkeznek) kitaszítottságáról szól, hogy milyen viszontagságok közepette próbálnak otthont találni maguknak, miközben az emberek inkább kiirtanák őket.
    Dennou Coil: Ezt is meg kell nézni, nagyon jó darab. Itt is inkább a gyerekek jellemfejlődésén van a hangsúly és nagyon jó sztorija van.

Új hozzászólás Aktív témák