Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz w333 #22542 üzenetére

    Már itt sem értettem, hogy mit okosdkodsz, de ha már vitázni akarsz, akkor lehetnél egy kicsit "profibb" benne és nem rögtön egy logikai bukfenccel kellene indítani.

    Kicsit gondold át ennek fényében a mondanivalód és várom rá a választ:

    1., Ki mondta, hogy nem tudom, hogy milyen szenzor van a HTC 10-ben és a Huawei 6P-ben?
    2., Ki mondta, hogy én azért cseréltem le a HTC 10-et, mert fotózni szeretnék és a Huawei 6P jobb képeket csinál? Akár linkelheted is, hogy melyik kommentben írtam. Sok sikert a keresgéléshez...

    Ha már téma, akkor azért cserélem le, mert
    - HTC-nek kicsi a kijelzője és gyengébb az akkuja
    - Nem tetszik a HTC kijelzője
    - Vágytam a "pure" androidra és mivel a Pixel XL még nem kapható, továbbá drága lesz az elején még, ezért ezzel kihúzom addig, amíg értelmes árban meg nem lehet venni

    Egyébként meg amíg TE csak teszteket linkelgetsz addig engedd meg nekem, hogy én a SAJÁT tapasztalatomból induljak ki, mert csak olyanról alkotok véleményt egyesekkel ellentétben (tipikus példa erre (#22543) batai15 igazán tartalmas kommentje amiből süt az értelem és minősíti a szűk látókörűségét). Nem beszélve, hogy ahány oldal annyi eredménye van ezeknek a teszteknek, szóval marha objektívek.

    "Tipikus sztereotípia ... ha eddig a HTC sz*r volt kamerában akkor most is biztosan az, számomra az a szomorú hogy nem veszi a fáradtságot és próbálja összehasonlítani valamivel"

    Semmi sztereotípia nincs benne, egyértelműen a HTC 10 kamerája normál felhasználás mellett nem üti meg a konkurenciát, kevés fénynél és sötétben szinte értékelhetetlen számomra (konkrétan elhányom magam a Note 7 és S7 Edge után a minőségen), és egyébként bocs, de vettem a fáradtságot: csináltam teszt képeket, csak nem mutogatni való, miután a közelében sincs a csúcs telefonok minőségének.

    Mondjuk megértem, hogy nem érted miről írok, mivel elég eltérő a véleményünk a képminőségről.

    Egyébként már az is sértés, hogy eladogeppc-vel említesz egy lapon. Egyrészt nincs hetente új telefonom (még mindig Note 7 lenne, ha nem lett volna vele gond), másrészt amennyi hülyeséget ír (mondjuk te is), hát kikérem magamnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák