Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    válasz w333 #329 üzenetére

    Az a baj, nem csak a csúcsmodelleket teszik tönkre... Nekem Xperia U-m volt, az használhatatlan lassú volt frissítés után. Felvenni egy hívást 15 másodperc (szó szerint) volt. Végighúztam az ujjam a kijelzőn, beszéltek a túloldalon, de még szólt a csengőhang és hallgattam, hogy "mi ez a zene?". Ugye válaszolni nyilván nem tudtam. :U Aztán lett egy Xperia SP (gondoltam egy nagyobb kategóriával hátha jobb lesz), az atombugos volt. Annyira sz*r telefont szerintem nem hordott még a hátán a Föld. Bugos a memóriakezelése és az volt a mániája, hogy leállítgatta az appokat magától állandóan. Még a Nova Launchert is bezárta random Facebookozás közben, amiben van külön memóriába ragadó opció! Hallgattam a zenét, böngésztem, és leállt a zenelejátszó... ilyeneket művelt. A furcsa kijelző elhalványulós random restartokat meg hagyjuk. Jah, meg kb. 1 méterig veszi a wifit max térerőn (hasonlat: A One az utca túloldalán is kettesen van). És még írhatnám egy darabig... Akkor fogadtam meg, hogy alsóbb kategóriát soha többé, pláne nem Sonyt! De ahogy olvasom, meg hallom, csúcsokat is remekül frissítik. :U Pl az Xperia Z 4.4 frissítésével lassított felvétel lett a beállítások menü görgetése (ezt láttam is haveromnál, olyan volt, mint az U-n anno xD)...

    Ebbe a telefonba amúgy is szerelmes voltam már, amióta itt láttam MA-n. T-nél májusban le volt akciózva valamiért a G2-vel 100 rongyra egy közepes előfizuval, úgyhogy már szóltam is a csajnak, hogy írjuk azt a szerződést, a telefont meg hozza. Amikor bekapcsoltam ott élvezkedett a kijelzőn...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák