Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz w333 #19031 üzenetére

    Azt vettem amúgy észre, hogy a boltokban kirakott modelleken fut egy bolti program, ami ilyen demó reklámfilm szerű és ez meg tudja kavarni a telefonokat(nem csak ezt). Lehet emiatt is laggolás a kiálított darabokon....amúgy nálam nincsen G5 leírva, míg nem volt kézben, majd akkor kiderül merre.

    akooos
    +1
    Miért kellene olcsóbnak lennie ha egy lg logo van rajta?!

    Lassan kellene nyitni egy basszájbatopikot is :D virtuális pankráció :D

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

  • w333

    félisten

    válasz w333 #19031 üzenetére

    Tessék ... erről beszélek : Na most fogta magát és újraindult. :U

    Több mint 2 órája írta, de válasz még most sem érkezett mert ennyire elfogultak a felhasználók, ennyire normális ez egy 240 ezres telefonnál ? :O

    Félre ne értsetek (ez nem fikázás), még ha néha félreérthető is vagyok ... nem én vagyok a telefonjaimért hanem a telefonjaim vannak értem, ha valami nem tetszik akkor azonnal repül is a hardverapróra és teljesen mindegy hogy LG, HTC, iPhone vagy bármi kb. pont lesz*rom :o

    Érdekes hogy a Nexus 4 -el majdnem 2 évig bírtam 99% -ig tökéletes telefon volt, a Szinfon sem tökéletes az kb. 90% -s számomra, de ha valami frissítéssel ezt is elb*szák akkor ez is repülni fog és jön egy másik telefon és így tovább, amíg jó egy telefon addig nekem semmi panaszom nincs rá, S6 -al is ez volt az elején kiváló volt, még úgyis hogy a multitasking sz*r volt mert a sebesség és a kamera kompenzálta érte, csak aztán mikor a frissítések után jöttek a döcögések és laggok na az már nem fért bele ... így repült ! :D

    Nem vagyok szívtelen Szifon 6 és S6 -t párhuzamosan használtam kb. 1 hónapig megadtam az esélyt és amelyik a rosszabb az megy, szifon bizonyított így az S6 ment !

    Semmi fanatizmus nincs, pont lesz*rom hogy milyen marka név szerepel rajta !

    (#19032) Quqesz

    Fogalmam sincs, egy kiállított telefon pedig azt kéne érzékeltesse a felhasználóval hogy : én vagyok a legjobb mindenben, vegyél meg !!! és nem azt hogy sz*r vagyok (haladj tovább), de lehet hogy csak én gondolkodom ilyen h*lyén :DDD

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák